Mapa   Karta
Mieszkanie na sprzedaż w Gran Alacant, Alicante
REF. 4526

98 m2

3

2

1
sprzedaż: 405 000 €
Opis

W cenie meble // Ostatnie mieszkanie w pełni umeblowane. 20 MINUT OD ALICANTE I ELCHE, COSTA BLANCANowoczesne apartamenty z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze w Gran Alacant, Santa Pola – Alicantineasercy 170 mieszkań w Gran Alacant, z widokiem na Morze Śródziemne i bezpośrednim dostępem na plażę El Carabassi ze sztandarową niebieską flagą. Apartamenty z 3 sypialniami i 2 łazienkami mają przemyślany układ i cieszą pięknymi widokami na morze, plażę oraz prywatny basen i ogrody kompleksu. Nowe apartamenty z doskonałymi jakościami tworzą przyjemną rezydencję z basenem, prywatnym podziemnym parkingiem, pomieszczeniem gospodarczym, zagospodarowanymi terenami, zdrowym bio-cyklem, parkingiem na rowery i placem zabaw dla dzieci. Rezydencja znajduje się 15 minut piechotą od plaży El Carabassi. Otoczenie naturalne, jej wyjątkowa lokalizacja pomiędzy miastami El Altet i Santa Pola oraz jej plaże wydmowe czynią nowe apartamenty jedną z najlepszych opcji przy zakupie domu na Costa Blanca.

Cechy
Cena Sprzedaży 405 000 €
Cena/m² 4 133
Powierzchnia zabudowana 98 m2
Sypialnie 3
Łazienki 2
Strefy wspólne
Certyfikat energetyczny W trakcie rozpatrywania
Lokalizacja
Skale efektywności

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji o tej nieruchomości, proszę wypełnij formularz.

 Tak, przeczytałem i/lub akceptuję Warunki użytkowania oraz Politykę prywatności