Карта   Фішка
Мешкання на продаж y Gran Alacant, Alicante
REF. 4526

98 m2

3

2

1
продаж: 405 000 €
Опис

Меблі включено у вартість // повністю мебльований. 20 ХВилин від Оліканте та Ельче, КОСТА БЛАНКА

Сучасні квартири з вражаючим видом на море у Ґран-Алакант, Санта-Пола – Алікантересеред residential of 170 apartments in Gran Alacant, with views of the Mediterranean Sea and direct access to the Blue-flag beach of El Carabassi.

3-кімнатні квартири та 2 ванні мають ретельно продуману планування та радують красивим видом на море, пляж та приватний басейн і сади комплексу. Нові квартири, збудовані з відмінних якостей, формують приємну резиденцію з басейном, приватним підземним паркуванням, кладовкою, озелененими зонами, здоровим біо-маршрутом, паркуванням для велосипедів та дитячим майданчиком. Резиденція розташована за 15 хвилин пішки від пляжу Ель Карабассі.

Природні околиці, її прекрасне місцезнаходження між містами Ель Альтета та Санта-Пола та піщані дюни роблять нові квартири однією з кращих опцій для купівлі житла на Коста-Бланка.

Характеристики
Ціна продажу 405 000 €
Ціна/м² 4 133
Забудована площа 98 m2
Спальні 3
Ванні кімнати 2
Загальні зони
Енергетичний сертифікат У процесі розгляду
Розташування
Шкали ефективності

Зв’яжіться з нами

Якщо ви бажаєте отримати більше інформації про цю нерухомість, будь ласка, заповніть форму.

 Так, я прочитав та/або приймаю Умови користування та Політику конфіденційності
Подібні об’єкти:
 
430 000 €
Реф. 4527  120 m2  2  2
Мешкання на продаж y Calp/Calpe, з 120 m2, 2 кімнати І 2 ванні кімнати, Басейн, Гараж, Кладова, Ліфт І Кондиціонер.
 
450 000 €
Реф. 4521  87 m2  2  2
Мешкання на продаж y Altea, з 87 m2, 2 кімнати І 2 ванні кімнати, Гараж, Ліфт І Кондиціонер.